Wymienna końcówka SWK1 (wkręcana) dla świdrów do łuparek
Wymienna końcówka SWK1 (wkręcana) dla świdrów do łuparek
Wymienna końcówka SWK1 (wkręcana) dla świdrów do łuparek
Model: SWK1
Przedmiotem sprzedaży jest Wymienna Końcówka (wkręcana) dla świdrów przeznaczonych do rozłupywania drewna. Końcówka ta przeznaczona jest do łuparek napędzanych przez ciągnik rolniczy, jednakże dzięki dodatkowemu zabezpieczeniu w postaci śruby kontrującej może być również stosowana w łuparkach napędzanych silnikiem elektrycznym, jednakże z uwagi na wytrzymałość połączenia - dla silników elektrycznych "ze zmianą obrotów" zalecamy zastosowanie świdra z końcówką kołkowaną kołkiem 12mm, które również mamy w ofercie.

Prezentowany produkt został opracowany na bazie wieloletnich doświadczeń i wykonany w całości w naszej firmie z wysokiej jakości materiałów, przy użyciu nowoczesnych maszyn numerycznych i technologii - co gwarantuje bezawaryjną pracę przez wiele lat.
Jakie są zalety naszego produktu:
Jakie są zalety naszego produktu:
- Oferujemy produkty najwyższej jakości razem z pisemną 24 miesięczną Gwarancją!
- Kupujesz bezpośrednio od POLSKIEGO PRODUCENTA!
- Wszystkie części wykonywane są w naszej firmie, przez POLSKICH pracowników pod ścisłą kontrolą jakości - kupując nasz produkt wspierasz polską gospodarkę.
- Bardzo dobry stosunek jakości do ceny.
- Tysiące zadowolonych klientów na CAŁYM ŚWIECIE!
DANE TECHNICZNE
Wymienna końcówka:
[SWK1]
- Gatunek materiału: Doświadczalnie dobrana STAL CHROMOWA o wysokiej wytrzymałości
- ODPOWIEDNIO ZAHARTOWANA KOŃCÓWKA - co gwarantuje jej wysoką trwałość i żywotność
- Długość końcówki: 115mm
- Długość części roboczej końcówki: 90mm
- Mocowanie w korpusie: gwint lewy M24x1.5
- Śruba zabezpieczająca przed odkręcaniem: M10
- Końcówki dostępne w ciągłej sprzedaży
NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
Dawid KuklaWięcej
ProducentDEFCOM Dawid KuklaAdres:
Pagorzyna 103Kod pocztowy: 38-305Miasto: LipinkiKraj: PolskaNumer telefonu: +48 133077070Adres email: info@defcom.eu
Podmiot odpowiedzialnyDawid KuklaAdres:
Pagorzyna 103Kod pocztowy: 38-305Miasto: LipinkiKraj: PolskaAdres email: info@defcom.eu
Symbol
SWK1
Kod producenta
5907532400207
Gwarancja
Gwarancja 24 miesiące

Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.
Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Niepotwierdzona zakupem
Ocena: /5
Opinie o Wymienna końcówka SWK1 (wkręcana) dla świdrów do łuparek
Kliknij ocenę aby filtrować opinie
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemZakupione, dostarczone. Jestem zadowolony. Ostry czub sprawia że bez większego nacisku nawet w suche/twarde drzewo wkręca się bez problemu a praca staje się niesamowicie sympatyczna.2017-11-27
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemjestem bbbbbbbardzo zadowolony z zakupów w firmie ---forsplit2017-10-12
- 5/5Opinia niepotwierdzona zakupempełen profesjonalizm2017-10-12
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
Dodaj własne zdjęcie produktu: